«Человек – для мира, мир – для человека»

Нужна помощь

расскажи друзьям —
Страницы: 1
RSS
Нужна помощь
Добрый вечер.
Моей маме 47 лет. 3 месяца назад появилась ночная потливость,сильная слабость, одышка,апатия. Анализ кровиsmile: высокая СОЭ и лейкоциты, низкий гемоглобин. На данный момент идёт потеря в весе. -3кг. Врачи бездействуют. Просим помощи и совета!
По Вашим методикам мама занималась ранее. Сейчас растеряна. Помогите пожалуйста!
А как у нее с гинекологией? Симптомы очень подходят под много болезней, а УЗИ делали? Знаю, что при гиперандрогении http://giperandrogeniya.ru похожая симптоматика, но лучше разумеется заключения врача получить чтобы знать что лечить.
Да лучше к врачу сходить чтобы знать что лечить. А то мой знакомый уже лечил простатит народными средствами, оказалось у него эпидидимит eepididimit.ru а это совсем другое .
У знакомого оказалось дисфункция seksualnaya-disfunktsiya.ru хотя тоже подозревали простатит.
Я бы на Вашем месте, обследовала маму в другой клинике. Если идет потеря в весе, значит болезнь прогрессирует.  Нужно бы сдать анализ крови на сахар и инфекции. Есть лаборатория Гемотест, анализы и цены можно посмотреть здесь http://zlmed.ru/analizyi-gemotest.html Главное, выявить причину, чтоб начать правильное лечение.
Изменено: Isabel - 04.09.2017 09:36:56

POMAŽE BOG.
Oprosti Bože jer sve dole može da liči na hvalu, a nije, a ja sam samo jedan grešnik koji se ponekad stidi što Tvojom Tvorevinom Zemljom gazi.
Da napišem nešto o sebi.
PRAVOSLAVNI HRIŠĆANIN.
Kršten.
Dugi niz godina postim (kako narod kaže) sve postove, redovno se ispovedam svom parohijskom svešteniku i pričešćujem se. Čitao više puta Stari i Novi Zavet.
BOGU se molim i ponekad poteku suze u toku molitve jer je taj osećaj lepote u molitvi BOGU toliko  lep da ne mogu evo ni sada da to stanje opišem. 
Poklonio se i hodočastio mnoga Sveta Mesta.
O svemu što ću dole da pišem, još davne 1990. godine sveštenik me je uputio da razgovaram sa, sada blagopočivšem, Igumanom Tadejom u Manastiru Vitovnica.
X
Bogu hvala,  Advokat sam, star 65 godina, suprug, otac, deda i sada se polako spremam, ako Bog da, za penzionerske dane.
X
Bože pomozi, a sada o mojim dogadjanjima.
- vidim iskričavu belomlečnu svetlost oko svojih prstiju i kako se svetlosti dodiruju s prsta na prst i tada u sebi osetim lepotu,
- ponekad kada neko od mojih prijatelja sedi ispred belog zida moje sobe vidim izmedju ramena i glave različite nijanse boja a ponekad i tamne,
- često na sudjenjima kada sudija sedi ispred belog zida vidim iznad negove glave beo ili tamnobeo oblačak nekad veći nekad manji,
- u proleće i leto kada sve ozeleni vidim predivne bele, plavo-ljubičaste i nežno zeleno-bele svetlosti oko lista i cvetova a ponekad sve te boje iskričavo se kreću u visinu. 
Prelep osećaj i osetim ushićenje ali blagi stid kao da zavirujem u nečiju tajnu,
- najlepša je plavobela svetlost oko tela male ptice ševe kada stoji na krovu i cvrkuće neku, mislim, ljubavnu pesmicu,
- odmakutim prstom jedne ruke kada blago kružim na razdaljini od nekih 20-tak cm, osećam na dlanu te ruke blago dodirivanje slično strujanju vazduha onako kako se kreće moj prst druge ruke.
Ono što mi je predivno,
ali ne razmem šta je,

Odem u prirodu, sednem na travu ili stoličicu ili medju drveće u voćnjaku 
i kada se zagledam u plavetnilo vedrog neba vidim na hiljade

svetlo-plavo-belo-žutih,  iskričavih malih linija raznih dužina i oblika
kako se naizgled haotično ali opet u nekom skladu brzo kreću, nestaju i javljaju se ali se nikad ne sudaraju i ne ulaze jedna u drugu. U tim trenucima i u toj lepoti osećam da bih mogao da se izgubim jer se sve nekako prostor i vreme zaustavi. Medjutim ne mogu dugo da izdržim posmatranje jer se nekako umorim.

Šta je to što vidim i šta se to dogadja sa mnom.

Šta dalje. Šta dalje. Šta dalje.
………………………………………………………………………………………….
email adress:
advmilosevicsl@gmail.com
Страницы: 1
Интернет-магазин здоровья Широкий ассортимент фитотоваров,
приборов и средств исцеления
Читают тему (гостей: 1)
расскажи друзьям —